Фасадная система PPX

Профессиональный экстерьер.

Безупречное качество.

Anticrack - специальный состав от появления

трещин на стенах.

Декоративные штукатурки/краски

Английские декоративные штукатурки и

декоративные краски Armourcoat® на основе

мраморной крошки из минеральных природных

компонентов.

Авторские фактуры

«Наши фактуры станут гордостью Вашего интерьера!»

Авторские коллекции декоративных фактур для интерьеров от ведущих дизайнеров, созданных из английских материалов Armourcoat.

06
октября
2017

1

ТОВ «Фактура Груп» отримала престижне звання та статус «Лідер року 2017»!


Дорогі Друзі!


Поспішаємо з Вами поділитися новиною:


ТОВ «Фактура Груп» отримала престижне звання (статус) «Лідер року 2017» за результатами загальнодержавного рейтингування Національного бізнес – рейтингу України.


Він підтверджує фінансово-економічні успіхи компанії та її високу ділову репутацію.


Успіх, гідний статусу лідера!


Сьогодні ТОВ «Фактура Груп» пропонує своїм Клієнтам лише найякісніші англійські матеріали для інтер'єрів та екстер'єрів. Наша компанія завжди дотримується принципів соціальної відповідальності.


Компанія відіграє важливу роль у процесі модернізації та диверсифікації економіки України. Щорічно ТОВ «Фактура Груп» бере участь в соціальних/благодійних/ освітніх та інших проектах.


Ефективна стратегія розвитку підприємства, вірні управлінські рішення, сумлінна праця всієї команди стали основою вагомих успіхів. Підприємство посіло високі позиції в Національному бізнес-рейтингу за результатами фінансово-економічного ранжирування й отримало 1 місце (золото рейтингу) серед господарських товариств м.Києва.


Все це є символом надійності й стабільності компанії!


Високі показники роботи ТОВ «Фактура Груп» відтепер відзначені високим статусом – «Лідер року 2017». Це звання присвоюється успішним підприємствам, які сумлінно сплачують податки, розвивають національну економіку, дотримуються принципів соціальної відповідальності перед суспільством і формують позитивний імідж своєї країни. Лідери рейтингу – компанії, які не тільки плідно ведуть бізнес, а й дбають про співробітників, підтримують відкритий діалог з партнерами та клієнтами, впроваджують інновації, йдуть у ногу з часом.


Особливо приємно, що ТОВ «Фактура Груп» утримує лідерські позиції не перший рік.


Зауважимо, що Національний бізнес-рейтинг в Україні входить в міжнародний Союз Національних бізнес-рейтингів, який працює вже більше 13 років і має представництва в восьми країнах Європи й Азії. Статус лідера – символ надійності, стабільності й довіри.2
1